Aktorzy z „Nie Po Drodze” zagrają Mrożka na TeatrNocce w SOKu

Co się dzieje, kiedy w wydawałoby się spokojne, ustatkowane, wręcz nudnawe życie bohaterów wkracza nieprzewidywalne COŚ? Na przykład tygrys ludojad w łazience. Jakie będą konsekwencje pojawienia się nietypowego i nieproszonego gościa w domu Oheyów? Jedno jest pewne, nie pozostanie to bez wpływu na ich losy. Zapraszamy do scenicznego świata Sławomira Mrożka. 

Pokaz premierowy:

Niedziela, 28.04.2019, godz. 17.00
Suwalski Ośrodek Kultury
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Wraz z Teatrem Hybrydowym zapraszamy do scenicznego świata Sławomira Mrożka, jednego z najwybitniejszych pisarzy polskich, autora określanego mistrzem absurdu i groteski, a nade wszystko niezwykle błyskotliwego dramaturga i przenikliwego obserwatora.

reżyseria i opracowanie muzyczne: Tomasz Wyszkowski
scenografia  i kostiumy: Karina Sosnowska
opieka artystyczna: Mirosława Krymska
obsada: Konrad Bydelski (Piotr Ohey), Izabela Giczewska (Oheyowa), Kamil Zyskowski (Jaś Ohey), Filip Szczepkowski (syn starszy), Julia Pomichter (córka), Dorota Skłodowska (urzędniczka), Wojciech Fałtynowicz (poborca), Krzysztof Rudowicz (naukowiec), Małgorzata Makowska (szefowa trupy), Agnieszka Winnik-Pomichter (sekretarz protokołu), Krzysztof Dziemian/Andrzej Gniady (stary myśliwy), Monika Hołubowicz (nauczycielka)

Bilety do nabycia w kasie SOK

Więcej szczegółów na stronie Organizatora <KLIKNIJ TUTAJ>

Webp.net-resizeimage

 1 komentarz

  1. weronika pisze:

    Nie mogę się doczekać 🙂

Top