Biurowiec Sztuki w Suwałkach

W imieniu organizatora Mietka Iwaszko zapraszamy na wernisaż wystawy „Biurowiec Sztuki” do Fabryki Mebli przy ulicy Północnej w Suwałkach, w sobotę 31 października 2009 o godzinie 12.00. Wystawa czynna do końca listopada, codziennie w godzinach od 10.00 do 16.00.

zaproszeniever1_1str

zaproszeniever1_2str1

Program artystyczny „Biurowcu Sztuki” to mozaika działań artystycznych – wystawa: rysunku, rzeźby, malarstwa, fotografii, graffiti i multimediów. Głównym celem jest prezentacja i promocja Niezależnej Sztuki Współczesnej oraz rozwój świadomości artystycznej i poczucia piękna wśród miłośników sztuki w Suwałkach. Projekt „Biurowiec Sztuki” jest autorskim przedsięwzięciem Mietka Iwaszko. Mecenat pełni firma Forte S.A., która udostępnienia przestrzeń wystawienniczą pięter I, II, III, IV, V w obiekcie przy ul Północnej 30.

Program wystawienniczy „Biurowca Sztuki” uzupełni działalność oświatowa o charakterze informacyjnym i edukacyjnym. Zasadniczym celem jest, promocja Sztuki Niezależnej, ludzi którzy ja kochają, i wykorzystają potencjał miejsca /dawnego biurowca/ przekształcą go swoimi pracami w obiekt promocji Kulturalno-Społecznej.

Wystawa nie jest w żaden sposób akcją komercyjną, swą działalnością ma wykraczać poza lokalność Suwałk.

Organizator serdecznie dziękuje Dyrekcji MDK Suwałki, Dyrektorowi Forte S.A. – Panu Wiktorowi Vaina i wszystkim artystom biorącym udział w wystawie.

Mietek IwaszkoKomentarze zablokowane

Top