Konkurs na plakat Teatr-Akcji 2010

Zapraszamy do udziału w konkursie na projekt plakatu festiwalu 5. Suwalskie Teatr-Akcje 2010 – na wschód.

Projekt powinien odzwierciedlać ideę i charakter najbliższej edycji imprezy i może być wykonany w dowolnej technice. W tym roku motywem przewodnim festiwalu jest prezentacja sztuki (głównie teatru) Europy Wschodniej (Białoruś, Ukraina, Rosja) w Suwałkach – mieście historycznie, kulturowo i mentalnie związanym z tym obszarem naszego kontynentu.

Prace konkursowe w formie pliku z rozszerzeniem .jpg, o proporcjach formatu A2 i maksymalnym rozmiarze 1 MB, należy wysyłać do 15 maja na adres martagrzymkowska@niepodrodze.org. W treści maila należy umieścić swoje dane (imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu) oraz oświadczenie – informację, że przesłany projekt plakatu jest własnym, autorskim pomysłem, został osobiście wykonany, nie był dotąd publikowany, a jego autor zapoznał się i akceptuje regulamin konkursu oraz wyraża zgodę na użycie i przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu, a w tytule wpisać „Konkurs na projekt plakatu Teatr-Akcji 2010”.

Prace ocenią członkowie Stowarzyszenia – od 5 lat realizatorzy festiwalu.

Zwycięzca konkursu podpisze umowę na kwotę 1200 zł brutto. W ramach niej przygotuje gotowe do druku materiały promocyjne festiwalu.

Szczegółowe postanowienia konkursu znajdują się w Regulaminie, który można pobrać tutaj.
Regulamin konkursu na projekt plakatu T-A 10Komentarze zablokowane

Top