Spektakl “Lorem Ipsum” w Słupsku i Łodzi w ramach Programu Scena dla Tańca

Już za tydzień odbędą się kolejne prezentacje spektaklu “Lorem Ipsum” Vagabond Physical Collective w reżyserii Pawła Urbanowicza, Członka naszego Stowarzyszenia!
Zapraszamy serdecznie:

3.06 | Słupsk | Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara we współpracy z Słupskim Ośrodkiem Kultury​| godz. 19:00
4.06 | Łódź | Fabryka Sztuki​ | godz. 19:00lorem_ipsum_plakatB2_maj2019_czysty-1„Lorem Ipsum” to autorski spektakl teatru tańca traktujący o poczuciu niespełnienia, które może być przyczyną ekstremalnie silnych uczuć i namiętności. To traktat o przekraczaniu granic w celu zaspokojenia własnych pragnień. Wychodząc poza sferę komfortu, człowiek ma możliwość podnieść jakość swojego życia. Jest to jednak ryzyko, które może skutkować fatalnymi dla niego konsekwencjami.

REALIZATORZY

Reżyseria: Paweł Urbanowicz
Choreografia: zespół
Dramaturgia: Anna Turczyńska i Franciszek Szumiński
Reżyseria świateł: Paweł Murlik
Muzyka: Mateusz Flis
Grafika: Beata Sadowska
Występują:
Karolina Januszek
Monika Witkowska,
Omar Karabulut,
Oscar Mafa,
Jarosław Mysona.

PARTNERZY
Spektakl powstał we współpracy z Suwalskim Ośrodkiem Kultury, Stowarzyszeniem Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze”, Wydziałem Teatru Tańca w Bytomiu Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie, Teatrem ROZBARK w Bytomiu, Gawlock Pictures oraz dzięki wsparciu sponsorów.

MECENAT
Spektakl realizowany w ramach Stypendium Prezydenta Miasta Suwałki.

OPIS KOLEKTYWU
Vagabond Physical Collective – nieformalny kolektyw artystyczny tworzony przez absolwentów Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. To zderzenie sześciu energii twórczych młodych aktorów-tancerzy poszukujących swojego języka, którzy z zaangażowaniem wkraczają na polskie oraz światowe sceny. Prywatnie przyjaciele o podobnych poglądach na sztukę, dążący do budowania możliwości twórczej realizacji autorskich projektów. Zainteresowani prozaicznymi zagadnieniami, które dotykają każdego. W tworzonych obrazach scenicznych zawierają uniwersalne historie, z którymi widz może się utożsamić. W skład kolektywu wchodzą: Monika Witkowska, Wiktoria Zawadzka, Omar Karabulut, Oscar Mafa, Jarosław Mysona oraz Paweł Urbanowicz.

 

MECENAT
Zadanie publiczne jest współfinansowane przez Miasto Suwałki.

pogodne_logo

 

Spektakl współorganizowany przez Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze”.

logo-nie-po-drodze

 

Spektakl współorganizowany przez Instytut Muzyki i Tańca w ramach Programu Scena dla tańca 2019.

 

scena_dla_tanca_logo

 Komentarze zablokowane

Top