Spotkanie wolontariuszy Teatr-Akcji 2010

Środa, 14 lipca, 18:00, Sejneńska 18

Wolontariat na Teatr-Akcjach, fot. J. Dziemian

Wolontariat na Teatr-Akcjach, fot. J. Dziemian

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby pomóc w organizacji 5. Suwalskich Teatr-Akcji 2010 – Na Wschód, zarówno tych, którzy są wolontariuszami festiwalu od lat, jak i zupełnie nowe osoby. Przyda się każda para rąk!

Potrzebujemy pilotów-opiekunów zespołów artystycznych, osób do pomocy technicznej (oświetlenie, nagłośnienie, montaż scenografii), osób do pomocy w biurze festiwalowym oraz przy promocji.

Wolontariat przy Teatr-Akcjach to niesamowita wakacyjna przygoda, możliwość poznania festiwalu od środka, niezwykłe doświadczenie i niezapomniane chwile. W tym roku to także osobiste spotkania z artystami zza granicy oraz możliwość podszkolenia języków obcych. Nasi wolontariusze co roku stają się członkami ekipy organizatorskiej – zapraszamy ich na wszelkie formalne i nieformalne spotkania, prosimy o radę, a często powierzamy im naprawdę odpowiedzialne zadania. Ufamy im i dobrze wiemy, że bez wsparcia tej kilkudziesięcioosobowej grupy festiwal po prostu by się nie odbył.

Z każdym z naszych wolontariuszy podpisujemy porozumienie, a dla wszystkich chętnych możemy wystawić zaświadczenie i referencje. To dokumenty, które potwierdzają zdobyte doświadczenie i mogą się przydać np. przy zdawaniu na studia związane z kulturą albo przy szukaniu pracy w tej branży.

Wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w wolontariat przy tegorocznych Teatr-Akcjach zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę, 14 lipca o 18:00 do siedziby Teatr-Akcji przy ul. Sejneńskiej 18 w Suwałkach.1 komentarz

  1. JSDK pisze:

    Bardzo interesująca notka. Masz talent do pisania tekstów i piszesz na interesujące tematy. wysyłam wszystkim link do twojego dziennika Napisz wartościowy komentarz na moim blogu a zdobędziesz z niego unikalny odnośnik. Pozdrawiam

Top