Suwalski Klub Seniora – aktualności

Suwalska Rada Seniorów, Centrum Trójki oraz Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich zaprasza na telekonferencję poświęconą chorobie Alzheimera. Transmisja odbędzie się w czwartek 27 września w godzinach 10-14, w Centrum Trójki, przy ul. Kościuszki 71. Po transmisji będzie można podzielić się opiniami i spostrzeżeniami, w jaki sposób wspomagać chorych i ich rodziny w Suwałkach.

Kochani, przed nami ostatni tydzień semesrtu letniego w Klubie Seniora! Czeka nas przerwa wakacyjna, Klub ponownie będzie otwarty we wrześniu.
Tymczasem ostatnie dni pracy Klubu przed przerwą obfitują w atrakcje. 21 czerwca(czwartek) od godz. 17:00 do 20:00 urządzamy piknik na Kaczym Dołku dla wszystkich Klubowiczów i przyjaciół Klubu Seniora! W planie występ grupy Suwalski Starszaki, wspólne śpiewy i wspominki, „otwarta scena”, grill (mamy zielone światło od spółdzielni, więc każdy kto chce niech się zaopatrzy w grill, węgiel i coś na grilla). Impreza z własnym koszyczkiem. Po pikniku planowany jest wspólny wyjazd na Górę Cisową na oglądanie gwiazd. Kto wie, może znajdą się wytrali, którzy doczekają wschodu słońca? * dojazd we własnym zakresie.
Poza tym, w piątek 22.06 w Turtulu odbędzą się obchody nocy świętojańskiej. Doszły do nas słuchy, że sporo osób się wybiera na to wydarzenie. Jeżeli ktoś z Was chce dołączyć to zapraszamy do Klubu, pytajcie innych, może znajdzie się u kogoś w samochodzie miejsce i dla Was. Jeżeli masz miejsce w aucie, powiedz o tym innym, może właśnie dzięki Tobie ktoś będzie mógł wziąć uział w tej imprezie.
Pozdrawiamy,
Animatorzy

Najpiękniejszych Świąt Wielkanocnych! Zdrowia, radosnych chwil w gronie najbliższych, smacznego jajeczka, wesołego kurczaczka i mokrego dyngusa, życzą wszystkim animatorzy i seniorzy Suwalskiego Klubu Seniora.
29495999_2114477141910790_490233803457953792_n

Kochani!
w piątek (09.02.2018) w godzinach 17-21 odbędą się nasze drugie urodziny Klubu!
Zapraszamy, będzie nam bardzo miło jak będziecie z nami tego dnia.
Animatorzy

Czy są tu jacyś amatorzy brydża lub osoby, które chciałyby się tej gry nauczyć? Zapraszamy jutro (piątek 19.01.2018) na 16:00 do Klubu! Odbędzie się pierwsze spotkanie nowej klubowej sekcji brydżowej! ♥️♠️♦️♣️

Kochani, w przyszłą sobotę o 13:00 zapraszamy do Klubu na koncert stypendialny Gosi – prowadzącej warsztaty śpiewu i tańca w Klubie. Podczas koncertu będziecie mogli uczyć się również tańców tradycyjnych od naszych wspaniałych Seniorek! Szczegóły w wydarzeniu poniżej. Zapraszamy♥
_STYPENDIALNY_KONCERT_02 20 stycznia 2018_plakat_A3_NET

Kochani, witamy Was wszystkich w 2018 roku! 🙂
 
W tym tygodniu plan zajęć w Klubie jest wyjątkowo obfity, z radością i energią wchodzimy w Nowy Rok! To, co będzie się działo w Klubie znajdziecie z zakładce „plan zajęć”.
 
Zapraszamy Was serdecznie, czekamy na Was w Klubie! 🙂

Animatorzy


 

Drodzy,

przed przerwą świąteczną zapraszamy Was serdecznie na ostatnie spotkanie Społeczności Klubowej w tym roku! 18 grudnia 2017 (poniedziałek) o godzinie 13:00. Poza tym, 20 grudnia odbędzie się w Klubie spotkanie opłatkowe. Nie może Was zabraknąć! ?❄️

Zapraszamy!

Animatorzy

 


 

Kochani,

 przypominamy o sobotniej sesji fotograficznej – 09.11.2017 o godz. 17. Zapraszamy wcześniej na przygotowania do sesji – można wziąć ze sobą kosmetyki do makijażu, pomożemy 🙂  

Do zobaczenia w Klubie!

 


 

Drodzy,

z początkiem grudnia nastąpi zmiana w grafiku – zajęcia sportowe (joga i zdrowy kręgosłup) będą się odbywały w poniedziałki i środy w godzinach 10:00-10:45

Zapraszamy!

 


 

Uwaga, w najbliższym tygodniu zajęcia z języka angielskiego nie odbędą się. W tym czasie (środa 15.11, godz. 11:00) zapraszamy na spotkanie redakcji gazetki „Okiem Seniora” – każdy kto w jakiejkolwiek formie chciałby uczestniczyć w przygotowaniu następnego numeru jest na tym spotkaniu mile widziany 🙂

 

 


 

30.10 -04.11


 

Uwaga, uwaga! Szykujcie ciuchy i inne akcesoria na wymianę – w poniedziałek (23.10) o 13:00 robimy jesienną WYMIENIALNIĘ! ???

Na czym to polega?
Niech każdy/a z Was przyniesie nieużywane przez siebie ubrania i akcesoria – wszystkie one zostaną umieszczone w jednym miejscu, a następnie każdy będzie mógł przeglądać te rzeczy szukając czegoś nowego dla siebie. Uwolnijmy swoje szafy! Na pewno każda/y z nas ma ubrania za małe/za duże/znudzone… Może akurat dla kogoś innego będą idealne? Może znajdziesz coś nowego dla siebie?
Zapraszamy!


Uwaga, jest zmiana – w tym tygodniu zajęcia ze śpiewu i tańca odbędą się wyjątkowo we wtorek (17.10) w godzinach 11:00-13:00, a zajęcia „Piękny umysł” w poniedziałek (16.10) w godzinach 11:00-12:00.
 
Zapraszamy!

Kochani, Ania zaprasza do siebie na ognisko! 🙂 szczegóły poniżej.
21992993_1750036605016219_2460272202578306043_o

Drodzy,
nowy semestr w Klubie Seniora rozpocznie się 11-go września. Jak zawsze, Klub będzie otwarty w poniedziałki, wtorki, środy i soboty w godzinach 11:00-15:00.
Zapraszamy serdecznie!

Kochani!

Jest już program Ogólnopolskiej Parady Seniorów! Szykuje się dużo fantastycznych atrakcji, zobaczcie sami 

 

Kliknij tutaj by zobaczyć program

Organizujemy wyjazd na to wydarzenie, jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany to prosimy o kontakt pod numerem Klubu Seniora – 799 791 883. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc 🙂

Data: 02.09.2017
Wyjazd około godziny 6:00, powrót przed północą.

Pozdrawiamy,
Animatorzy

Drodzy,
w najbliższą sobotę (24.06.2017) o godzinie 12:00 odbędzie się premierowy pokaz spektaklu „Baśń Siostry Ptaków”. Zapraszamy serdecznie Was i Waszych bliskich. Ta sobota będzie ostatnim dniem pracy Klubu w tym semestrze, ponownie spotkamy się po przerwie wakacyjnej.
Do zobaczenia

Kochani Seniorzy!
W najbliższy wtorek (06.06) po społeczności odbędzie się wyjątkowe spotkanie z wolontariuszkami, które przyjechały z Chin i Indii by wesprzeć Stowarzyszenie Nie Po Drodze w aktualnych projektach (w tym Klub Seniora)! W trakcie spotkania wolontariuszki opowiedzą nam trochę o swojej kulturze, kraju z którego pochodzą i o swoich pasjach.
Zapraszamy serdecznie!

Drodzy,
zapraszamy serdecznie w najbliższą środę (10.05.2017) o godz. 11 na spotkanie z dziewczynami z Fundacji Dr Clown. Będzie można się w trakcie tego spotkania dowiedzieć więcej na temat działalności tej fundacji, poznać osoby w nią zaangażowane.
Fundacja Dr Clown pomaga chorym dzieciom przebywającym w szpitalach i placówkach specjalnych organizując zespoły wolontariuszy „doktorów clownów”, którzy w kolorowych strojach i makijażu, obowiązkowo z czerwonym noskiem niosą małym pacjentom wspaniałą zabawową terapię śmiechem. Ci zabawni „lekarze” bawiąc likwidują stres i napięcia spowodowane nietypową i często bardzo trudną sytuacją chorego dziecka.
Poza tym, 13 maja o godzinie 12:00 spotykamy się na Placu Marii Konopnickiej na Suwalskiej Majówce Społecznej. Majówka odbędzie się w formie pikniku z koncertami, namiotami suwalskich Organizacji Pozarządowych i warsztatami. Stowarzyszenie „Nie Po Drodze” i Suwalski Klub Seniora też tam oczywiście będą. Więcej szczegółów w sprawie tego wydarzenia podamy na spotkaniu społeczności (we wtorek o godzinie 13:00).
Zapraszamy serdecznie!
Kochani!
W najbliższy poniedziałek (10.04.2017) o godzinie 13:00 Suwalska Rada Seniorów odwiedzi nasz Klub! Zapraszamy serdecznie! W trakcie tego spotkania będziecie mogli się poznać i porozmawiać z niezwykle aktywnymi osobami, które dbają o sprawy Senioralne w Suwałkach.
Będziecie mieli również okazję dowiedzieć się więcej na temat Programu Aktywny Senior zainicjowanego przez Suwalską Radę Seniorów.
Zachęcamy

Drodzy Seniorzy, drogie Seniorki! W poniedziałek (03.04.2017) o godzinie 13:00 w Klubie ponownie odbędzie się wymienialania. Na czym to polega? Niech każdy/a z Was przyniesie nieużywane przez siebie ubrania i akcesoria – wszystkie one zostaną umieszczone w jednym miejscu, a następnie każdy będzie mógł przeglądać te rzeczy szukając czegoś nowego dla siebie. Uwolnijmy swoje szafy! Na pewno każda/y z nas ma ubrania za małe/za duże/znudzone… Może akurat dla kogoś innego będą idealne? Może znajdziesz coś nowego dla siebie?
Zapraszamy!

Suwalska Rada Seniorów i Młodzieżowa Rada Miasta Suwałki zaprasza na międzypokoleniowy spacer po Suwałkach we wtorek 28 marca. Początek o godz.12.00 na moście przy hotelu Akwilon.
Inicjatorem wydarzenia jest Młodzieżowa Rada Miasta Suwałki, a współorganizatorem Suwalska Rada Seniorów. Seniorzy podkreślają, że spacer będzie formą obchodów Dnia SOLIDARNOŚCI MIĘDZYPOKOLENIOWEJ.
Zapraszamy!

 

Kochani seniorzy, w najbliższy poniedziałek, 20 marca zapraszamy na gry karciane, planszowe i rozmowy przy kawie i herbacie. Tego dnia będziemy również zbierali materiały na Marzannę, którą stworzymy razem w Klubie następnego dnia. Można przynosić wszystko co się może przydać, ważne jest jednak to, by były to materiały naturalne (słoma, gałązki, sznurki lniane, bawełniane tkaniny itp.).

We wtorek 21 marca od godziny 11:00 będziemy świętować nadejście wiosny. Wspólnie stworzymy i utopimy Marzannę (tak, szykuje się spacer nad Czarną Hańczę!).

Zapraszamy serdecznie!

_______________________________________________________________________________

Drodzy seniorzy, zapraszamy serdecznie na projekcję filmu „Założę czerwone spodnie” w poniedziałek (20.02.2017) o godzinie 13:00, po filmie planowana jest dyskusja.

Natomiast w środę (22.02.2017) o godzinie 13:00 w Klubie odbędzie się wymienialania. Na czym to polega? Niech każdy/a z Was przyniesie nieużywane przez siebie ubrania i akcesoria – wszystkie one zostaną umieszczone w jednym miejscu, a następnie każdy będzie mógł przeglądać te rzeczy szukając czegoś nowego dla siebie. Uwolnijmy swoje szafy! Na pewno każda/y z nas ma ubrania za małe/za duże/znudzone… Może akurat dla kogoś innego będą idealne? Może znajdziesz coś nowego dla siebie?

Zapraszamy!

 


 

Kochani seniorzy, przyjaciele i sąsiedzi, zapraszamy Was serdecznie na Bal Karnawałowy z okazji 1. urodzin Suwalskiego Klubu Seniora!

 

1. Urodziny Suwalskiego Klubu Seniora-1


 

 

 Komentarze zablokowane

Top