Jesień/zima z Panią Sztuką na Sejneńskiej

  • Pani Sztuka na "Kaczym Dołku"

Projekt Jesień z Panią Sztuką na Sejneńskiej, to cykl różnorodnych warsztatów artystycznych oraz zabaw, zakończony wycieczką do Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Warsztaty zostały zrealizowane we wrześniu i październiku 2010 dla grupy dzieci mieszkających w kamienicach przy ul. Sejneńskiej w Suwałkach. Po ścieżce przyrodniczo-krajoznawczej w SPK oprowadziła nas Dyrektor Parku Pani Teresa Świrubska, za co serdecznie dziękujemy.

Prowadzący warsztaty i opiekunowie:  Małgorzata Klahs, Mariola Mitros, Kamila Brodowska, Barbara Drażba, Monika Rudowicz, Agnieszka Winnik-Pomichter,  Marcin Lewoń, Mieczysław Iwaszko, Krzysztof Rudowicz, Kamil Burzyński, Piotr Luto, Krzysztof Dziemian.

Projekt zrealizowany dzięki wolontarystycznemu zaangażowaniu prowadzących warsztaty, za które serdecznie dziękujemy. Drobne koszty operacyjne i materiałowe zostały sfinansowane z 1% podatku przekazanego w 2010 roku przez podatników na rzecz Stowarzyszenia Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze”.

Zima z Panią Sztuką na Sejneńskiej to działania zaplanowane w celu podtrzymania działalności warsztatowej Stowarzyszenia z dziećmi z Sejneńskiej w miesiącach zimowych, kiedy warunki w lokalu Stowarzyszenia przy ul. Sejneńskiej 18 stają się bardzo trudne.

Top