Klub Seniora otwarty dla seniorów z zastosowaniem Procedury Bezpieczeństwa

Suwalski Klub Seniora jest otwarty dla seniorów w godzinach 11_00-15_00 z zastosowaniem _Procedury Bezpieczeństwa (1)

W związku z umożliwieniem wznowienia działalności placówek pobytu dziennego od dnia 25.05.2020 r. Suwalski Klub Seniora jest otwarty dla seniorów w godzinach 11:00-15:00 z zastosowaniem „Procedury Bezpieczeństwa Suwalskiego Klubu Seniora w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19”, ustalonej według rekomendacji Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Informację o wznowieniu działalności placówek pobytu dziennego znajdą Państwo tutaj:
https://www.gov.pl/web/rodzina/po-24-maja-mozliwe-otwarcie-placowek-dziennego-pobytu-slowo-klucz–bezpieczenstwo

Seniorzy przychodzący do Klubu będą musieli m.in. przed wejściem na salę zdezynfekować ręce, wypełnić nowe oświadczenie, poczekać na zmierzenie temperatury ciała, a w Klubie zachować min. 2 m odległości od innych osób, nie spożywać posiłków oraz korzystać z jednorazowych naczyń.

Szczegóły opisane są w poniższym dokumencie, zachęcamy Państwa do zapoznania się z nim: PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA SUWALSKIEGO KLUBU SENIORA w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Jednocześnie przypominamy, iż nadal obowiązują wszelkie nadrzędne rozporządzenia i zalecenia sanitarne. Więcej informacji o aktualnych zasadach i ograniczeniach sanitarnych znajdą Państwo tutaj:
https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

W dni pracy Klubu w godzinach 11:00-15:00 w Klubie będzie dyżurował animator oraz odbywać się będą zajęcia prowadzone przez instruktorów. W zajęciach może uczestniczyć jednocześnie maksymalnie 10 osób, w razie większego zainteresowania, będą obowiązywały wcześniejsze zapisy telefoniczne.

Numer telefonu do Suwalskiego Klubu Seniora:
799-791-883

W formie zdalnej prowadzone będą nadal zajęcia sportowe (Joga Senior i Senior Fit) z p. Marzeną Białas oraz język angielski z p. Przemysławem Czarą. Pozostałe zajęcia odbywać się będą w Suwalskim Klubie Seniora, niektóre z nich będą jednocześnie udostępnione odbiorcom w formie zdalnej (transmisja na żywo na portalu Facebook lub poprzez platformę Jisti Meet).
Informacje o planowanych zajęciach będą udostępniane na bieżąco na profilu Suwalskiego Klubu Seniora na portalu Facebook.

 Komentarze zablokowane

Top