Męska podróż na południe w Olecku

W ramach 33. spotkań ze sztuką SZTAMA można będzie zobaczyć spektakl „Męska podróż na południe”, autorstwa członków Stowarzyszenia “Nie Po Drodze”: Krzysztofa Dziemiana, Marcina Lewonia, Krzysztofa Rudowicza, Tobiasza Żuka.

Meska podroz na poludnie

To działanie wywodzi się ze spotkania czterech mężczyzn, którzy zadali sobie pytanie: czym jest męskość. Od tego pytania zaczyna się podróż w głąb siebie, bo tylko tam można próbować odnaleźć odpowiedź. Twórcy obrali sobie kierunek na południe, bo tam chcieli podróżować, pojechali każdy czymś innym, bo tak chcieli podróżować, jednak dla każdego z nich kierunek ten oznacza podróż do innego miejsca, miejsca jeszcze niezobaczonego. Spektakl miał premierę podczas 6. Suwalskich Teatr-Akcji 2011 – na południe.


Napędzani do rywalizacji, tresowani do oziębłości emocjonalnej, osamotnieni stajemy przed wyzwaniami współczesnego świata. Zdeformowani sprzecznościami nowych oczekiwań szukamy naszej prawdziwej tożsamości. To powrót do miejsca, które nigdy nie istniało, wyprawa po zabrane niegdyś łzy.

„Męska podróż na południe”
20.10 (sobota), godz. 20:30
Sala Teatru AGT w OleckuKomentarze zablokowane

Top