Przedłużenie do 10.05 zamknięcia Suwalskiego Klubu Seniora dla seniorów

komunikat wojewody podlskiego

UWAGA: Decyzją Wojewody Podlaskiego z dnia 23.04.2020 r. Suwalski Klub Seniora jest nieczynny dla seniorów w związku ze stanem zagrożenia epidemiologicznego do dnia 10.05 włącznie.
W tym czasie animatorzy i instruktorzy Suwalskiego Klubu Seniora pozostają do dyspozycji Członków i Członkiń Klubu pod numerem telefonu:
799-791-883.

Telefon jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach: 10:00-15:00.

TELEFON

Animatorzy i instruktorzy będą telefonicznie:– udzielać informacji dotyczących obowiązujących zaleceń sanitarnych – udzielać wsparcia emocjonalnego– po rozpoznaniu sytuacji informować  o pomocy, jaką można uzyskać ze strony właściwych instytucji–  przyjmować od osób samotnych, pozostających bez wsparcia rodziny i sąsiadów, zgłoszenia o zrobienie i dostarczenie niezbędnych zakupów: żywności, środków higieny osobistej i zakupów aptecznych. Szczegóły dotyczące robienia i dostarczenia zakupów będą ustalane indywidualnie z potrzebującym. Zakupy są robione na koszt osoby zgłaszającej zapotrzebowanie.

Więcej informacji o rozporządzeniu Wojewody znajdziecie Państwo tutaj:

https://puw.bip.gov.pl/polecenia-wojewody-podlaskiego-covid-19/decyzja-wojewody-podlaskiego-z-dnia-23-kwietnia-2020-r-znak-ps-v-9421-18-2020-mn.htmlKomentarze zablokowane

Top