Rusza KLUB SENIORA na Osiedlu Północ

Od 1 lutego zapraszamy mieszkańców Suwałk 60+ do powstającego Klubu Seniora na Osiedlu Północ przy ul. Chopina 6a. Przewidywana oferta zajęć jest różnorodna. Będą to m.in. zajęcia plastyczne, spotkania hobbystyczne, potańcówki, spotkania z pielęgniarką, fizjoterapeutą czy psychologiem. Stawiamy także na działania na rzecz społeczności lokalnej Osiedla Północ czyli międzypokoleniowe wymiany umiejętności, spotkania czy gazeta seniorów. Propozycji mamy wiele, ale ostateczna forma Klubu Seniora zostanie wypracowana w oparciu o propozycje i realne potrzeby seniorów.

Zapisy przyjmujemy od 1 lutego na miejscu w Klubie, od poniedziałku do środy od godziny 11:00 do 15:00. 6 lutego od godziny 13:00 zapraszamy na Dzień Otwarty w Klubie Seniora. W programie m.in. warsztaty plastyczne („Mapa Marzeń – poznajmy swoje potrzeby), opowiadanie historii, mini zajęcia komputerowe (m.in. zakładanie poczty e-mail), nauka tańców tradycyjnych. Na spotkaniu zastanowimy się wspólnie nad formą Klubu i oczekiwaniami seniorów. Dzień otwarty zakończymy potańcówką z zespołem.

Serdecznie zapraszamy także wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w pomoc w przygotowaniu Dnia Otwartego w Klubie Seniora. Osoby chętne (bez względu na wiek) zapraszamy do Klubu od poniedziałku do środy od godziny 11:00 do 15:00. Z wolontariuszami zostanie podpisana umowa wolontariacka.

Zapraszamy do włączenia się w tworzenie Klubu Seniora na Osiedlu Północ !
Fajnie jest działać międzypokoleniowo i lokalnie.

 

 Komentarze zablokowane

Top