Społeczny „Ogród Osiedlowy” na Kaczym Dołku?

To jest możliwe ! Dostaliśmy się do drugiego etapu konkursu i walczymy o dofinansownie projektu „Ogród Osiedlowy” na Kaczym Dołku w Suwałkach. Pomóż nam spełnić marzenia.

Ogród Osiedlowy powstał z inicjatywy seniorów i młodych ludzi, których połączył osiedlowy Klub Seniora oraz chęć zmiany przestrzeni znajdującej się wokół. Chcemy razem stworzyć  ogród – zielone miejsce spotkań, inicjatyw i zabaw.

Żeby projekt powstał, musimy zdobyć odpowiednią ilość głosów w ogólnopolskim konkursie Lechstarter. Nasz „Ogród Osiedlowy” startuje w kategorii małych grantów, w projektach Zazielenianie. Aktualnie plasuje się dość wysoko w tej kategorii. Dzięki Waszym głosom możemy utrzymać wysoką pozycję i wygrać 25 tys. zł na realizację projektu.

Jak głosować? Wystarczy kliknąć w link Ogród Osiedlowy w Suwałkach (polecamy zapisać go w pasku zakładek w naszej wyszukiwarce) i rejestrując się za pomocą Facebooka (nie wyświetla nieporządanych informacji na naszych profilach) lub za pomocą poczty email – oddać głos. Rejestracja jest jednorazowa.

Głosować można codziennie, do czego gorąco zachęcamy.

A to plan naszego ogrodu:

Document-page-001 (1)

Document-page-001 (2)Komentarze zablokowane

Top