Teatr-Akcje: Trwają zapisy na warsztaty i rezerwacje wejściówek

Od 27 lipca biuro 4. Suwalskich Teatr-Akcji przyjmuje zapisy na warsztaty teatralne oraz rezerwacje na spektakle z ograniczoną ilością miejsc. Wejściówki są bezpłatne. Chcesz znać szczegóły?

Warsztaty, jakie zostaną przeprowadzone w ramach festiwalu to:

3-6 sierpnia – Warsztaty improwizacji teatralnej i partytury Schaffera, prowadzone przez Przemysława Buksińskiego. Zainteresowani uczestnictwem muszą mieć skończone 16 lat oraz posiadać doświadczenie w pracy teatralnej (teatr amatorski, udział w warsztatach teatralnych).

7 sierpnia – Warsztaty śpiewu prowadzone przez zespół staroobrzędowy „Riabina”. Uczestnictwo nie wiąże się z żadnymi wymogami.

13-16 sierpnia – Warsztaty tańca butoh prowadzone przez Sylwię Hanff. Uczestnicy muszą mieć skończone 18 lat oraz posiadać doświadczenie w pracy teatralnej.

Spektakle, na które ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy wcześniej dokonać rezerwacji to:

„Król kier znów na wylocie” – wystawiany 8 sierpnia o godz. 19:00 przez Studium Teatralne w Młodzieżowym Domu Kultury w Suwałkach

„Dromenon” – wystawiany 17 sierpnia o godz. 19:00 przez Sylwię Hanff w MDK w Suwałkach

„Trzynasty, fałszywy miesiąc” – wystawiany 20 sierpnia o godz. 20:00 przez Teatr NiePogodzinach w dawnym domu Żydowskim przy Kościuszki 33 w Suwałkach(podwórko Muzeum Marii Konopnickiej)

Zapisy i rezerwacje przyjmowane są pod nr telefonu: 508-229-632
lub drogą mailową: biuro@niepodrodze.orgKomentarze zablokowane

Top