Uwaga wolontariusze: zaczynamy nowy sezon!

___Już niedługo wakacje i kolejne projekty Stowarzyszenia „Nie Po Drodze”. W tym roku szczególnie (ze względu na trudną syt. finansową) będzimy Was potrzebowali – Waszych rąk chętnych do pracy i pomocy, Waszych głów pełnych pomysłów. Wiemy już jak wiele można zdziałać, kiedy mamy Was u swego boku, bo poprzednie lata były tego wspaniałym przykładem.

Lato zaczniemy pierwszym odcinkiem Pani Sztuki – projektu artystycznych warsztatów dla dzieci prowadzonych w różnych częściach Suwałk. 7 lipca zawitamy na Kaczy Dołek ze szczudłami i innymi atrakcjami.

Wszystkich, którzy mają chęć w tym roku dołączyć do grupy wolontariuszy (nawet jeśli 7-8 lipca nie ma ich w Suwałkach, albo jeszcze nie wiedzą jakie plany mają na wakacje) zapraszamy na spotkanie organizacyjne 29 czerwca (piątek) o 15:00. Miejsce jeszcze do ustalenia, będziemy informować na stronie i na FB (jak może wiecie, nie mamy już naszej siedziby na Sejneńskiej).

Klikajcie na wydarzenie na href=”http://www.facebook.com”>facebooku i przekażcie info swoim znajomym, a najlepiej przyprowadźcie ich ze sobą na spotkanie, żeby na własne oczy przekonali się, co i jak. Do zobaczenia!Komentarze zablokowane

Top