Zachęcamy do przekazania 1,5% podatku za 2023 rok na rzecz „Nie Po Drodze”!

Od 2009 do 2023 roku, czyli przez 14 lat (Stowarzyszenie istnieje od 21 lat, a w roku 2008 uzyskało status OPP – Organizacji Pożytku Publicznego, w tym możliwość otrzymywania 1,5 % podatku) na rzecz „Nie Po Drodze” podatnicy przekazali w sumie ponad 35 tysięcy złotych, średnio nieco ponad 3 tysiące złotych rocznie. Środki te przeznaczamy m.in. na bieżącą działalność stowarzyszenia tj. opłata za stronę i serwer, księgowość, koszty administracyjne oraz dofinansowanie projektów. Dzięki tym środkom mamy wsparcie finansowe, które pozwala nam realizować działania społeczne i kulturalne w Suwałkach.

Jak możesz przekazać 1,5% swojego podatku na rzecz Stowarzyszenia Nie Po Drodze?

1. Jeśli rozliczacie się samodzielnie, proponujemy rozliczenie się z podatku za pomocą jednego z trzech programów, które automatycznie  przekażą Twój 1,5% podatku na rzecz Stowarzyszenia Nie Po Drodze:

PITax – zupełnie za darmo możesz uzupełnić swój pit za 2023 online lub pobrać na swój komputer program do rozliczeń – w tym celu kliknij na obrazek poniżej:

Upitax-new-uruchom2


Dostęp do najprostszego rozliczenia PITów w Polsce uzyskałeś/aś dzięki naszej współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

2. Jeśli rozlicza Cię księgowa / księgowy albo inna osoba:
Podaj numer KRS 0000139901 Stowarzyszenia Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze”, wpisanie go do deklaracji PIT wystarczy, aby 1,5% Twojego podatku trafił na nasze konto.Komentarze zablokowane

Top