Baikal Cleanup 2017

Dobre śmieci to te, których nie ma – świadomość ekologiczna, ochrona środowiska i styl życia oparty na samowystarczalności na wybrzeżu Bajkału! To był zaszczyt i nieocenienie ważne doświadczenie uczestniczyć w projekcie „Baikal cleanup 2017 – świadomość ekologiczna i aktywne obywatelstwo młodych”, który odbył się w Ułan Ude i nad brzegiem jeziora Bajkał, w Republice Buriacji, w Federacji Rosyjskiej w dniach 11-20 sierpnia 2017.

Wspólnie z grupą 28 wolontariuszy z Niemiec, Polski, Gruzji i Rosji uczyliśmy się o cennych zasobach środowiska, spotykaliśmy młodych ludzi z innych krajów, nabywaliśmy praktycznego doświadczenia w dziedzinie ochrony środowiska i obmyślalliśmy pomysły dla społeczeństwa wolnego od śmieci!

Dziękujemy Wam ekipo z Kulturlabor Trial&Error za koordynację i za to, że uczyniliście projekt możliwym do zrealizowania, spełniający tym samym marzenia niektórych z nas ospotkaniu z Bajkałem. Dziękujemy naszym lokalnym partnerom z Молодёжный художественный театр (Rosja) oraz organizacji partnerskiej Georgian Youth for Europe (Gruzja)! To doświadczenie pozostanie w nas na długo.

 

Współorganizator:

Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej „Nie Po Drodze”

Koordynator:

Kulturlabor Trial&Error (Niemcy)

Partnerzy:

Молодёжный художественный театр (Russia)

Georgian Youth for Europe (Georgia)

Projekt został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej z Programu ERASMUS+ Młodzież w działaniu KA1jako międzynarodowa wymiana młodzieżowa.

 

logo Erasmus plusKomentarze zablokowane

Top